Трамп приїхав до Папи Римського

24 травня президент США Дональд Трамп продовжує серію своїх поїздок по світу візитом у Ватикан, де має зустрітися з Папою Римським Франциском. Зустріч з Понтифіком стане короткою, але дуже символічною, адже авторитет лідера католиків дуже високий у країнах Латинської Америки, на які США намагаються чинити вплив. Трамп і Папа Франциск ніколи не зустрічались, однак між ними триває заочна полеміка.

Франциск критикує план Трампа збудувати мур між США і Мексикою, він заявляє, що “людина, яка будує стіни, не може вважатися християнином”. Трамп у свою чергу відповідає, що жодна людина не може сумніватися у вірі іншої. Господар Білого дому називає себе прихожанином Пресветеріанської церкви.

Очікується, що Трамп і Папа говоритимуть про глобалізацію, бідність і міграцію. Після Ватикану Трамп вирушить на саміт “великої сімки” на Сицилії у місті Барі, а звідти — в Брюссель, де відбудеться саміт НАТО. Нагадаємо, перед цим американський президент побував у Саудівській Аравії, Ізраїлі та Палестинській автономії.

Фото Remo Casilli/Reuters

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 12 =