Суд заарештував 10 швейцарських рахунків сина Миколи Азарова

Печерський районний суд Києва ухвалив клопотання Генеральної прокуратури України про арешт швейцарських рахунків сина екс-прем’єр-міністра України Миколи Азарова – Олексія.

Йдеться загалом про 10 рахунків у таких фінустановах, як Bank Julius Ваг, Coutts&Co. AG та Banque Internationale a Luxemburg S.A.

Відповідну постанову опубліковано на сайті Єдиного реєстру судових рішень, передає Громадське.

Клопотання подавалося в рамках кримінального провадження щодо незаконного збагачення.

У постанові також йдеться, що в період з 12 грудня 2012 р. по 27 листопада 2014 р. Олексій Азаров на посаді народного депутата отримав із невстановлених джерел 7700 тисяч євро, 600 тисяч швейцарських франків та 500 тисяч доларів.

Усі кошти розміщено на банківських рахунках у Швейцарії, Італії та Ліхтенштейні. Як відомо, Генпрокуратура підозрює сина Миколи Азарова Олексія в одержанні неправомірної вигоди в особливо великих розмірах.

Слідчий підкреслив, що арешт коштів, розміщених на рахунках у Швейцарії, «необхідний для забезпечення дієвості кримінального провадження та відшкодування збитків, завданих державі внаслідок вчинення ним злочину». Зауважимо, що ще у квітні 2015 року Міністерство внутрішніх справ України оголосило Олексія Азарова у розшук. У 2016 році син екс-прем’єра намагався зняти арешт із нерухомості в Італії. Після запровадження санкцій сім’я Азарова переписала частину власності на Констянтина Пивоварова. У тому числі австрійську фірму “Garda Handels- und Beteiligungs GmbH”, яка володіє заводом “Металіст” у Макіївці і будинком у Відні.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 4 =