США запровадили санкції проти двох українських авіакомпаній

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти 11 компаній і фізичних осіб, яких підозрюють у підтримці Корпусу вартових ісламської революції Ірану, та мереж, причетних до злочинної кіберактивності проти США. У санкційному переліку опинилися і дві українські авіакомпанії: Dart Airlines і Khors Air.

У США вважають, що ці компанії допомагали іранським авіакомпаніям Caspian Air і Al-Naser Airlines, які перебувають під санкціями за зв’язки з Корпусом вартових ісламської революції, купувати американські літаки, брати лайнери в оренду або лізинг і набирати екіпажі.

Тепер активи цих компаній на території США заблоковані, а юридичним і фізичним особам зі США заборонено вести з ними будь-які справи.

Khors Air, або ж “Авіакопанія Хорс”, – чартерна авіакомпанія, розташована в Києві, яка виконує в основному чартерні рейси по Україні, Європі та Близькому Сходу з Київського міжнародного аеропорту “Жуляни”. Має у своєму флоті 15 літаків.

Dart Airlines, або ж “Авіакомпанія ДАРТ”, — українська авіакомпанія зі штаб-квартирою в Києві, літаки якої  літають по Європі (Албанія, Греція, Грузія, Чорногорія, Італія). Основний аеропорт — “Жуляни”. Має у своєму розпорядженні 4 літаки.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × one =