США закликають владу виконати “обіцянки Майдану”

Сполучені Штати вшановують пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні, підтримують Україну в її протистоянні російській агресії і закликають українську владу подвоїти зусилля для виконання реформ, у тому числі “обіцянок Майдану”.

“Чотири роки тому українці, які представляли різні верстви населення з усіх регіонів країни, об’єдналися на Майдані, головній площі Києва, вимагаючи від уряду визнати вибір громадян України приєднатися до Європи. Багато українців з Небесної Сотні віддали своє життя на Майдані за мрію про кращу Україну”, – йдеться в заяві Держдепу США.

Наголошується, що Україна в останні чотири роки зробила низку важливих кроків. Але попереду ще багато роботи, щоб виконати всі обіцянки, озвучені на Майдані, та реалізувати потенціал України.

“США закликають українських лідерів подвоїти зусилля в реалізації глибоких, всеохоплюючих та своєчасних реформ, необхідних для побудови стабільної, демократичної, процвітаючої та вільної країни, якої заслуговують українці”, – наголошується у заяві. У свою чергу Посольство США в Україні повідомляє про наступне.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 4 =