Спецкомісія Росії не прийняла клопотання щодо Сенцова

До комісії з питань помилування в Ямало-Ненецькому автономному окрузі РФ (ЯНАО) надійшло два клопотання щодо помилування українського режисера Олега Сенцова, але їх не прийняли до розгляду.

Про це повідомили в прес-службі губернатора округу, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Підтверджуємо, що до комісії з питань помилування надійшло два клопотання, але обидва – не від Олега Сенцова. Прохання про помилування має написати особисто Сенцов, тому їх не прийняли”, – сказали в прес-службі.

Там пояснили, що клопотання від матері Сенцова й архієпископа Сімферопольського та Кримського Климента спочатку були написані на ім’я президента РФ. Із адміністрації президента їх направили до комісії з питань помилування в ЯНАО.

“Ви знаєте, що є чинне законодавство, і ви знаєте, що вживати фразу “відмовили у помилуванні”, напевно, некоректно з юридичної точки зору, тому що не було прохання про помилування”, – заявив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Пізніше керівник міжнародної правозахисної організації “Агора”, юристи якої захищають українського режисера в російських і міжнародних судах, Павло Чиков заявив, що Сенцов не проситиме про помилування.

Як ми вже повідомляли 9 серпня, адвокат українського політв’язня Олега Сенцова Дмитро Дінзе передав клопотання про помилування від матері Олега до комісії з питань помилування на території Ямало-Ненецького автономного округу.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова  закликала РФ обговорити обмін Сенцова.

На цю тему читайте:

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 14 =