Треба оприлюднити усі розмови терориста Захарченка

Богдан ЯРЕМЕНКО, дипломат:

–  СБУ вирішила поділитися своєю здогадкою: мовляв, якщо Захарченко хоче блокади України, то, значить, і ті, хто блокують ОРДЛО з українського боку, теж діють заодно із Захарченком.

Докладніше

У зв`язку з цим у мене виникають кілька запитань.

Упродовж майже трьох років у нас в країні триває антитерористична операція, керувати якою згідно із законами має право лише СБУ.

Також упродовж останнього місяця цієї антитерористичної операції в районі Авдіївки щодня гинуть військовослужбовці та мирні люди, а місто мало не щодня піддається обстрілам, руйнуванням, залишається без світла, води тощо.

У зв”язку з цим чи має СБУ якісь плани щодо вирішення цієї ситуації в рамках антитерористичної операції, якою вона повинна керувати?

Ну а якщо почали із Захарченка, то чи не володіє СБУ випадково записами телефонних розмов, в яких Захарченко обговорює з “колегами” плани військової операції в районі Авдіївки, чисельність угруповання російських військ, їхнє озброєння, наміри та плани? Можливо, є інші записи телефонних розмов, в яких Захарченко обговорює домовленості щодо торгівлі (обміну товарами) з Україною, називаючи своїх партнерів, схеми перерахунку грошей тощо? Хотілося б почути і ці розмови Захарченка.

Якщо СБУ не володіє подібними записами, то чи не викликає у неї якісь туманні підозри той факт, що Захарченко по телефону обговорює саме те про блокаду і саме так, як хотіли б почути українська влада й один із олігархів?

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + 10 =