Саакашвілі в Кривому Розі закидали яйцями й облили зеленкою (+відео)

Колишнього голову Одеської облдержадміністрації Михайла Саакашвілі під час виступу на мітингу в Кривому Розі закидали яйцями й облили зеленкою. Хулігана одразу скрутили активісти й передали поліції.

“Я приїхав до Кривого Рогу на запрошення дуже мужніх місцевих активістів, щоб поспілкуватися і заодно набрати інформації для передачі. Місто повністю контролюється ОПГ Вілкула, вони підіслали на мою зустріч тітушек, які кидали в мою сторону пакети із зеленкою, після я пожартував, що місцеві бандити намагалися перетворити нас в партію Зелених”, – написав політик у Фейсбуку.

https://youtu.be/qQWnPq5FtwwЯ приїхав до Кривого Рогу на запрошення дуже мужніх місцевих активістів, щоб поспілкуватися і заодно набрати інформацію для передачі. Місто повністю контролюється ОПГ Вілкула, вони підіслали на мою зустріч тітушек, які кидали в мою сторону пакети із зеленкою, після я пожартував, що місцеві бандити намагалися перетворити нас в партію Зелених. Зустріч ми все-таки провели та домовилися по планах спільного організованого опору свавіллю і дерибану країни.—Я приехал в Кривой Рог по приглашению очень мужественных местных активистов, чтобы пообщаться и заодно набрать информацию для передачи. Город полностью контролируется ОПГ Вилкула, они подослали на мою встречу титушек, которые бросали в мою сторону пакеты с зеленкой, после я пошутил, что местные бандиты пытались превратить нас в партию Зеленых. Встречу мы все-таки провели и договорились по планам совместного организованного сопротивления беспределу и дерибану страны.

Опубліковано Mikheil Saakashvili Неділя, 18 червня 2017 р.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 2 =