Роман Насіров хворіє на рак – документ

Відсторонений голова ДФС Роман Насіров просив НАБУ надати йому можливість виїхати в США для лікування папілярного раку щитоподібної залози. Про це йдеться у поданому до НАБУ проханні Романа Насірова та висновку судово-медичної експертизи щодо стану його здоров’я, які опинилися в розпорядженні інтернет-видання Цензор.НЕТ.

Папілярний рак щитоподібної залози Насірову мали лікувати за протоколом “АТА” (рекомендований курс лікування/спостереження 5 років). Хірургічну операцію для видалення онкології Насірову зробили 28 квітня в Українському науково-практичному центрі ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів та тканин МОЗ України. Керував операцією сам директор медзакладу – професор Олександр Ларін.

Післяопераційне лікування раку Насіров мав проходити в Національному інституті вивчення діабету, хвороб травної системи і нирок (м. Бетесда, штат Меріленд, США). У документах вказано, що лікування за рекомендованим Насірову протоколом “АТА” в Україні неможливе.

До прохання дати дозвіл на виїзд за кордон Насіров доклав висновок судово-медичної експертизи стану його здоров’я.

У відстороненого голови ДФС знайшли наступні захворювання:

  • ішемічна хвороба серця (нестабільна стенокардія (02.03.2017) вінцевих артерій;
  • рак (папілярний) щитоподібної залози (Т1а, Нх, МХ: підозра на МТЄ в лімфатичних вузлах 3 яремного колектора праворуч) та інші.

У чому звинувачують Романа Насірова, читайте тут

Подробиці його біографії тут

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + nine =