Радикали увірвалися до Львівської облради (+відео, фото)

У вівторок, 30 травня, до Львівської обласної ради увірвалися кілька десятків представників націоналістичних угруповань “Сокіл” і “Національний корпус”. Молодики зайшли до сесійної зали, тож у роботі депутатів оголосили перерву. Юнаки кидали димові шашки і вигукували націоналістичні гасла, потім розійшлися по облраді.

Повідомляється, що під час захоплення сесійної зали постраждала журналістка телеканалу “Перший Західний”. Дівчині на 6-му місяці вагітності в голову влучила димова шашка, карета швидкої забрала її до лікарні.

Загалом після сутичок госпіталізовано троє людей, в тому числі дві жінки. Для переговорів з радикалами на місце прибув заступник начальника поліції Львівщини.

На своєму сайті “Національний корпус” повідомляє, що їхня вимога до депутатів – винести на розгляд сесії Львівської обласної ради та прийняти звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України негайно підписати Закон України “Про амністію у 2016 році”. Оскільки депутати Львівської обласної ради не проголосували за це, активісти захопили сесійну залу. Обіцяють тримати її, поки рішення не буде прийняте.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × five =