Путін хворий. У Кремлі переконують, що не смертельно

Президент Росії Володимир Путін застуджений, але на його робочому графіку це не відіб’ється. Про це повідомив прес-секретар господаря Кремля Дмитро Пєсков.

“Вже почалося багато, скажімо так, вправ про стан здоров’я президента і таке інше. Як ми вчора і сказали, президент застудився, жодних серйозних захворювань там немає. Робочий графік триває, але з урахуванням застуди. Голос президента ви чули. Зима, самі розумієте”, – сказав Пєсков і наголосив, що Путін продовжує працювати.

Вчора, 12 лютого, на зустрічі з фіналістами Всеросійського конкурсу молодих управлінців “Лідери Росії” Путін вибачився за те, що говоритиме тихо через проблеми з горлом. Це знову викликало питання щодо стану його здоров’я. Журналісти й оглядачі вже давно помітили, що у 65-річного президента РФ є проблеми з горлом. Під час публічних виступів він часто кашляє і змушений прочищати горло.

Загалом різні чутки про проблеми Путіна зі здоров’ям почали циркулювати з 2012 року. Наприкінці року стало помітно, що він страждає від болю в спині: через силу вставав і сідав, відміняв візити та зустрічі, багато часу проводив у заміській резиденції Ново-Огарьово. Це тривало впродовж трьох місяців, прес-служба Путіна мусила пояснити, що президент-дзюдоїст потягнув м’яз на тренуванні.

Експерти ж припускали, що найвірогідніше йдеться про зміщення дисків у хребті.

У березні 2015 року Путін зник з публічного простору на 11 днів. Чому – офіційного пояснення так і не було, що породило масу версій і теорій – від раку до спроби державного перевороту.

Загалом помітно, що  президент РФ пройшов низку косметичних процедур, після чого змінилися форми його обличчя порівняно з початком 2000-х років.

Фото “Українського репортера”

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 3 =