Судді радяться, чи залишати Насірова під вартою

Сьогодні, 13 березня, в Апеляційному суді міста Києва розглядають апеляційну скаргу Романа Насірова про відміну арешту та скасування застави в сумі 100 мільйонів гривень.

Сторона обвинувачення також подала скаргу до Апеляційного суду. Проте у прокурорів інші вимоги. Вони наполягають на заставі у 2 мільярди гривень. І пояснюють, що саме такий збиток наніс державі головний фіскал. Його підозрюють в незаконному відстроченні платежів до бюджету фірмам, підконтрольним нардепу-втікачу Олександру Онищенку.

Натомість адвокати Насірова наполягають на тому, що їхній підзахисний має бути на волі, висловлюють думку, що суддя Олександр Бобровник виніс рішення щодо тримання Насірова під вартою під тиском різних політичних сил. Цієї ж думки дотримується і сам підозрюваний, який прийшов на суд при повному здоров`ї, добре поголеним, у дорогому костюмі, з краваткою. Насіров цілком використав своє право на захист. Він майже годину розповідав про те, що ні в чому не винен, а його дії щодо відстрочення платежів, є законними, просто оцінити їх можуть лише вузькі спеціалісти. Мовляв, таких фахівців в Національному антикорупційному бюро і Генпрокуратурі немає.

Проте останнє слово за суддями Апеляційного суду, які пішли до нарадчої кімнати.

Алла ТОПЧІЙ

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Попередній матеріал читати тут

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 20 =