Депутатка Черінська під домашнім арештом

У Києві Оболонський районний суд розглянув справу про обрання запобіжного заходу депутатці Гостомельської селищної ради Наталії Черінській. Її підозрюють в одержанні хабара.

Як інформувала прокуратура, «підозрювану затримали після передачі другої частини хабара, яку вона отримала у вигляді автомобіля Volkswagen Sharan і 5 тисяч гривень…»

За інсайдерською інформацією, Наталія Черінська під час судового засідання виглядала пригніченою. Вона сиділа на лаві, де зазвичай перебувають підсудні, «за склом». І лише після оголошення рішення залишила це місце. А вердикт такий – цілодобовий домашній арешт. Суд не взяв до уваги клопотання адвоката про те, щоб обрати його підзахисній більш м’який запобіжний захід – лише нічний арешт.

Наталію Черінську було затримано у Києві. Коли правоохоронці проводили цю операцію, то, за інсайдерськими даними, у цей час із гостомельського будинку Черінської одна із її колег-депутаток намагалася винести якісь документи і певну суму грошей. Однак працівники СБУ цьому завадили…

На цю тему читайте також

На фото: Депутатка Наталія Черінська і Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко під час сесії

Фото “Українського репортера”

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 12 =