Про розміщення миротворців на кордоні з Росією не йдеться – Пєсков (+відео)

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що про розміщення миротворців ООН на україно-російському кордоні на Донбасі не йдеться.

“Мова йде про забезпечення безпеки місії співробітників ОБСЄ там, де вони цим займаються, при цьому мова не йде про розміщення миротворчої місії ООН на кордоні. Справа в тому, що розміщення якихось місій на кордоні – це все чітко прописано в Мінських домовленостях. Це йшло б, власне, врозріз з Мінськими домовленостями, а головне, що в будь-якому випадку будь-які модальності роботи якихось місій підлягають, звичайно ж , погодженням між сторонами конфлікту, а саме між Києвом і невизнаними республіками Донбасу”, – заявив Пєсков.

За його словами, суть російської пропозиції полягає в тому, щоб “блакитні шоломи” забезпечували безпеку співробітників місії ОБСЄ в тих місцях, де вони виконують свої функції. Головним чином – на лінії розмежування.

Раніше Президент України Петро Порошенко повідомив, що в США підтримали пропозицію України щодо розміщення миротворців на Донбасі, в тому числі на кордоні з Росією.

Водночас в інтерв’ю телеканалу Fox Business він визнав, що ввести миротворців ООН на Донбас без згоди Росії неможливо.

“Нам необхідна для цього згода п’яти постійних членів Ради безпеки ООН, включаючи Росію”, – сказав Порошенко і наголосив, що миротворчі сили необхідно ввести не лише на всій окупованій території, а й на ділянці українсько-російського кордону.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × one =