Президента США назвали агентом російської розвідки

Cенсаційну заяву щодо співпраці Путіна і Трампа зробив екс-директор національної розвідки США Джеймс Клеппер. На його думку, Путін поводиться із президентом США Трампом, як з агентом російської розвідки, та здійснює його менеджмент.

Таким чином екс-директор національної розвідки США Джеймс Клеппер, затятий критик чинного президента Америки, прокоментував виступ Дональда Трампа щодо нової стратегії національної безпеки США, повідомляє “Голос Америки”.https://ukrainian.voanews.com/a/klepper-putin-tramp/4169154.html

Клеппер відгукнувся цим коментарем на телефонну розмову Трампа з Путіним. Президент Росії подякував США за допомогу у царині протидії тероризму.

“Думаю, що за останні вихідні ми побачили, що Путін – прекрасний розвідник, який знає, як розробляти джерело. Він знає, як вести агента. І саме так він чинить з президентом США”, – заявив Клеппер.

“Давайте пам’ятати, звідки прийшов Путін. Він – агент КДБ. Так вони працюють. Вони вербують агентів…” – каже Клеппер.

Цікаво, що рупор Кремля ТАСС зробило реверанс у бік Трампа, процитувавши представника Ради національної безпеки при Білому Домі Майкла Ентона. Мовляв, президент США під час розмов із Путіним завжди відстоює інтереси Америки. Водночас у них є спільні теми для обговорення, наприклад, боротьба з терористами.

Малюнок Олега СМАЛЯ


Леонід Фросевич

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”