Петру Порошенку – 52. Родина привітала його оригінальним відеороликом (+відео)

Сьогодні, 26 вересня, Президент України Петро Порошенко відзначає 52-й день народження. Родина першою привітала його зі святом, підготувавши спеціальний відеоролик. Він зроблений у вигляді випуску новин, ведучою якого стала дружина Перша леді України.

У запису відеоролику взяла участь вся чимала сім’я Гаранта: дружина Марина, син Олексій з дружиною Юлією, син Михайло і дочки Олександра й Євгенія. Не знімалися хіба що двоє онуків Президента.

Привітання для Президента України з Днем народження від родини

Привітання для Петра Порошенка від родини.Із Днем народження, пане Президенте!

Опубліковано Фонд Порошенка Понеділок, 25 вересня 2017 р.

“Зворушений такими теплими вітаннями. Дякую, що ви у мене є!”, – прокоментував відео Порошенко.

Петро Порошенко народився 26 вересня 1965 року в Болграді на Одещині. За своє життя він тричі був народним депутатом України, працював міністром закордонних справ і міністром економічного розвитку та торгівлі, секретарем РНБО.

За різними рейтингами, Порошенко входить до десятки найбагатших українців, Forbes оцінює його статки у $858 млн. Зокрема Гарант володіє кондитерською корпорацією”Рошен”, кількома автомобільними й автобусними заводами, інформаційним “П’ятим каналом”.

Після Революції Гідності на позачергових президентських виборах у 2014 році за Порошенка проголосували 54,7% виборців і він став Президентом України.

Петро Порошенко вільно володіє англійською мовою, є кандидатом у майстри спорту з дзюдо і, незважаючи на те, що є власником найбільшої кондитерської компанії України, страждає на цукровий діабет.

Більше про статки Петра Порошенка можна почитати тут

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 12 =