Ми живемо погано тому, що продаємося (+відео)

Яка б зневіра сьогодні не панувала серед людей, можу з упевненістю сказати: вибори багато чого вирішують. Все залежить від того, хто і кого обирає.

Справді, українці зараз зневірилися. За даними останніх соціологічних досліджень, 18% опитаних кажуть, що не прийдуть на вибори, а 18% – не знають, за кого голосувати. Загалом, це майже 40% населення нашої країни!

Але коли настають президентські вибори, люди вже на щось сподіваються і йдуть-таки голосувати.

Але нам усім потрібно дуже чітко усвідомлювати, за кого віддавати свій голос. Чи за нові обличчя? Чи за певні програми? Чи за того кандидата, який здатний змінити країну? І потрібно, щоб кандидат був не один, а йшов зі своєю командою, і щоб українці розуміли, яким буде президент і хто з ним працюватиме.

Так, українці люблять плакатися, що вони погано живуть. Але ж будьмо відвертими: 20 відсотків українців «продаються», тобто продають свій голос на виборах.

Не раз зверталася до людей: сьогодні ж ви продалися за «Лесю Українку», за «Тараса Шевченка» чи ще за якусь іншу купюру, або за лампочки, гречку. А мені відповідають: «Ну, ми ж чесні, якщо взяли гроші, то мусимо голосувати».

Тож я завжди кажу: ми живемо погано, тому що продаємося. Продаються українці, які беруть гроші. Продаються члени виборчих комісій, яким дають 1000 гривень і кажуть: постав свій підпис, нехай цей кандидат буде…

Відео «Українського репортера» на цю тему 

Так от, один поставив свій підпис, другий, третій…А завтра людина, яка за тисячу гривень купила підпис, заробить десятки тисяч на горі людей.
Тому завжди закликаю думати, за кого голосувати і кого обирати.

Ірина ВЕРИГІНА, політик

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =