КГБ Хутора “Мозамбік”, що в джунглях Європи, вітає прогресивне людство з прийдешнім Новим роком!

Євген Дудар

З Новим – по-новому!

Ми, очільники Комітету Громадської Безпеки хутора “Мозамбік” – Ваня Молдаван, Вітя Царапкін та Ізя Чачкес, активно підтримані прогресивною громадськістю, шлемо палкі новорічні вітання добрим і чесним людям усього світу! Процвітання Вашим державам, мир Вашим оселям, світлої долі Вашим народам! Аби жодна загарбницька чума ніколи не порушила Ваших кордонів, а сатанинські брехливі язики – Ваших душ!

Роки невпинно біжать до вершин нової епохи, а людство чалапкає назад у печерний хаос. Дика ординська мораль – завойовуючи нові території, якомога більше вбивати чоловіків і ґвалтувати жінок, – здається, проросла чортополохом гібридизації вже й у країнах Європи. Одні кажуть, що озвучив її вперше своїм солдатам кривий тілом та душею “генералісимус” Суворов: ” Чемь больше вы изнасилуете ихних женщин, тем меньше у нас в Европе будет врагов”… Інші кажуть, що ця фраза належить маршалу Жукову… Та хіба значення має, кому належить фраза? Застосування цієї дикунської “селекції” проводилося і проводиться скрізь, де ступала й ступає нога самозваного “освободітєля”… Тож не дивуймося, що деякі політики деяких країн і сьогодні – на підтанцьовках у смертоносному танці кремлівського сатани. Може, якраз у декого з них і пошкрябують душу генетичні щупальця “проізводітєля”…

Отже: ЛЮДИ, БУДЬТЕ ПИЛЬНІ! “Гібридизація” отруйною змією вповзає у Ваші нації, у Ваші серця, у Ваші душі! Не допустіть, щоб на кордонах Ваших держав вона з”явилася на “освободітєльскіх” танках!..

Вітаємо із прийдешнім Новим роком багатостраждальний і мужній народ України! Чотири століття він носив на своїй спині гібридного “родича”, який випив море народної крові, знищив десятки мільйонів його синів і дочок, обікрав землю і душу, а тепер, як конаюча відьма, ще сіє смерть і смуту. Організовує по всьому світу покидьків, аби нашому народові не дати об”єднатися із цивілізованим людством. А в цивілізований світ напихає все більше дикунства.

Вітаємо сердечно мужніх захисників України!

Дорогі наші лицарі честі, совісті й відваги!

Розуміємо, як важко тримати оборону на пристріляних ворогом позиціях. Як важко втриматися, щоб на шквал ворожого вогню із гармат, градів, мінометів – відповідати лише зброєю, “дозволеною” якимись там “домовленостями”… Як принизливо доводити міжнародним “бухгалтерам”, призваним “моніторити” ситуацію, що ми захищаємо свою землю… Як важко втриматися, щоб не сказати:” Панове! Коли ми, не допусти, Господи, похитнемося, і вся ота ка-путінська орда посуне на ваші кордони, якої ви тоді заспіваєте?! Чи будете ви тоді думати, яким калібром своє життя рятувати і ворогові не дати пройти у ваші оселі? І чи будуть тоді ваші гібридизовані пащековські ще й комусь вказувати, яку історію він повинен визнавати і кого героєм називати?”..

Здоров`я Вам, дорогі наші лицарі! Незламного духу і перемог! Нехай Господь оберігає Вас від ворожого смертоносного залізяччя, а любов народу й віра у Вас – від
пропагандивної отрути. Новий, 2018-й рік нехай же принесе кожному із Вас особисте щастя й світлу долю! А Україні – істинну ВОЛЮ й МИР, що є об’єднаним синонімом до святого слова ПЕРЕМОГА!

Кожного разу, проводжаючи пройдешній рік, за щось там йому дякуємо, зустрічаючи прийдешній, чогось у нього просимо й на щось там сподіваємося. А все оте, що ми пережили, чого чекаємо і що випрошуємо, залежить від нас самих. Вже який раз нагадаємо слова Бруно Ясенського: “Не бійтеся друзів. В крайньому разі вони можуть вас зрадити. Не бійтеся ворогів. В крайньому разі вони можуть вас вбити. Бійтеся байдужих. З їх мовчазної згоди творяться і зради, і вбивства”…

Та є ще одна страшна хвороба у сучасного людства – синдром ненаситності.

Дикун, троглодит був морально вищим од сучасного умовного-цивілізованого «інтелектуала» тим, що він не відзначався ненажерливістю. Сучасних представників “гомодебілоінтелектус” характеризує синдром солітера, який ніколи не відчуває наситності й може смоктати свого “годувальника”, доки не лусне. Якщо годувальник, звісно, не “дезинфікує” свій організм.

Суспільний організм нашої держави, як і кожної постімперської формації, переповнений бацилами диверсійної чуми. У даному випадку – московитської. Її носіями й сівачами. Морально сформовані норми очищення в аморальному середовищі ніколи не дадуть позитивного результату. І приміряти ці “цивілізовані” юридичні лапсердаки на спини бандюків, грабіжників – зайшлих і продажну свою твань – наївно. Скаженого звіра не гладять… І навіть не приборкують. Бо сказ – це хвороба. Заразна, смертельно небезпечна і… непередбачувана.

Тож у Новому році – добрі поради сприймаймо, але й свій розум маймо.

Та повернемося до “суспільного організму” – Джунглів Європи взагалі й громадськості хутора “Мозамбік” зокрема.

Твердо знаючи, що сила народу – у його єдності, успіхи народу – в його рішучості, а перемога народу – у його вірі, ми – єдині, рішучі і віримо, що добро переможе зло. Правда, різні шарлатани – від протизаконних “узаконювачів” до “побутових обслуговувачів” – намагаються зламати нашу віру. Маніпуляцією платіжками, “колгоспними лічильниками”, вигаданими гігакалоріями, а то прямим, наглим і цинічним рекетом. Який іменують “рекомендованими сумами до сплати”. Тож ми питаємо: де ви, найвисокочоліші державні чиновники? Де ви, “законотворці”? З вилами, з крилами, з коронами на голові. Словесні балалайочники й вічні колуарники?.. Ви ж усі звертаєтесь: “Дорогий народе!”

Чи ви не бачите, що оті ненаситні солітери перетворюють людей на своїх кріпаків?..

Комітет Громадської Безпеки хутора “Мозамбік” запевняє увесь чесний люд України, що в Новому, 2018 році на хуторі з корупцією буде покінчено остаточно. Й ота чиновна каламуть, оте приниження, оте обдирання – кануть у Лету. Для цього назрівають і зовнішні передумови. Переконавшись, що злочинні “шакали” й контролюючі “вовки” – спорідненого виду, ВИЩІ ПРИРОДНІ СИЛИ шлють людству на підмогу його вірного друга ПСА.

Віримо, що найвище керівництво нашої держави давно відчуло цю потребу. І нещодавно прийнятий Указ Президента про гуманне ставлення до тварин – не випадковий.

Тож давайте, друзі, допоможемо РЯБКОВІ упровадити в нашій державі й гуманне ставлення до людей! Щоб у 2018 році українець не шукав заробітку і комфорту по чужих землях, а відчув себе спражнім, щасливим, поважаним господарем у своїй хаті!

Привітання запротоколював і до друку подав сатирик Євген ДУДАР

27 грудня 2017 р.
Хутір “Мозамбік”.

P.S. З метою розширення числа ощасливлених привітанням, воно буде опубліковано у січневому числі часопису “ПЕРЕЦЬ” та на сторінці сатирика у соцмережах. Поширювати д о з в о л я є т ь с я!

Малюнок Олега СМАЛЯ

Відео-виступи Євгена Дударя в редакції “Українського репортера” дивитися тут:

Вказати шушвалі на двері

Євген Дудар про генетичний код українців

Відлуння болю

Чолобитна Євгена Дударя до Богдана Хмельницького

Українці кажуть: не треба “ля-ля”

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + twelve =