Доведеться собак і котів звозити до депутата. Соцмережі про «собачий податок»

Законопроект №7220 про домашніх тварин спричинив колосальний резонанс у суспільстві. І не тільки тому, що українців хочуть зобов’язати реєструвати і чипувати котів і собак. Ось найцікавіші коментарі соцмереж.

Зоя Іванович-Новицька:

– Вводять податок? То нехай із бюджету виділяють кошти на їхнє утримання. Скільки нещасних викинуто з обійстя, бо немає чим і за що годувати. Одні женуть, сердечніші підбирають. А тут на тобі! Почнеться масове гоніння та ще, чого доброго, витравлювання. Треба ще дякувати людям за утримання тварин і допомагати їм якимось чином. Мова йде про простих людей і прості породи.

Svyatoslav Ruricovic:

– А за тарганів у головах депутатів хто заплатить? Скоро будемо сплачувати за мух, які залетіли до хати.

Руслан Яненко:

– Ну, в місті – то зрозуміло, там заводять тварин для розваги, а в селі як бути?

Ольга Помникова:

– Добре, хоч хом’яків не згадали.

Наталія Піка:

– От якби штрафували власників собак за неприбирання какашок там, де всі ми ходимо і відпочиваємо, – ціни б законодавцям не було.

Анна Гаврюшенко:

– Сміх та й годі, вже не знають, як того українця обдерти. Наче держава платить за утримання тварин. І щеплення держава за свої кошти робить, що податок здерти треба!

Карина Кошман:

– Спірне питання. От я живу в приватному будинку біля траси. Відповідно, мені постійно підкидають живність. У мене купа котів. Я нікого не виганяю – приймаю до себе безпритульних тварин. А тепер з метою економії сімейного бюджету я буду змушена гнати голодних тварин від свого двору подалі?

Людмила Чихірьова:

– Есть встречное предложение – доплачивать на содержание домашних животных 170 гривен в месяц. Бездомных котов и собак будет гораздо меньше.

Oleksandra Silnik:

– То тваринки мають сплачувати тепер податок за себе? А депутатські тваринки такий самий податок? Чи пільговий?

Лєна Савченко:

– А знаете, несмотря на глупость, я все-таки – за. Должна быть ответственность за животное, которое живёт у тебя. И это взяли не у России, в европейских странах такое тоже есть. Просто условия жизни, цены и т. д. у нас не очень.

Ніна Тофанчук:

– Уже кошачими деньгами хотят себе карманы набивать, скоро у детей начнут отнимать.

Mira Davydyak:

– Скотиняки! Хочуть наживатися на тваринах. Ні сорому, ні совісті! Щоб дійти до цього, треба підняти на відповідний рівень життя народу. А в цій ситуації потрібно дякувати тим людям, що годують якусь тваринку, а не оподатковувати їх. Ніякого здорового глузду.

Anatoliy Sorochinskiy:

– Тож сусідській бабусі доведеться розпрощатися зі своїм песиком, бо немає чим заплатити, майже вся пенсія йде на ліки. Вони там що, всі на голову хворі?

Олена Халікова:

– Они что, вообще с ума сошли? Будут ходить и проверять по квартирам? Заодно и смотреть, за что ещё можно денег срубить…

Світлана Коваль:

– Первая регистрация бесплатно. Бабушки не пострадают. Люди друг с другом поступают жестоко. А жестокость по отношению к животным зашкаливает. Разве не так?

Alina Laguna:

– Маразм крепчает… А что будут делать люди, которым нечем платить? Выгонят на улицу бедных животных?

Ruslan Gordienko:

– Ще податок на вживання кисню і викиди вуглекислого газу в процесі забезпечення життєдіяльності організму введуть… І життя буде як у казці!

Lesia Polishchuk:

– Загалом думають правильно, бо регулювати народжуваність собак дуже потрібно. Розведенням мають займатися професіонали, а не кому забажається. Реєстрація цуценя обов’язкова, щоб потім можна було відслідкувати. Так швидко закон не запрацює, а результат побачимо через кілька років.

Лілія Федорова:

– Я сейчас подумала о тех сердобольных старушках, которые держат у себя в квартирах по 20–30 котов. Как они теперь будут содержать такую ораву котиков?

Людмила Мурина:

– Насправді цей закон дуже потрібний. Закон європейського рівня і відповідальності перед тваринами. Але – для країни європейського рівня! Сьогодні в наших умовах він може стати черговим приводом для спекуляцій і спотворень, збільшення кількості безпритульних тварин. До цього закону треба додати європейський рівень зарплат!

Marinka Grechyk:

– Особливо бабці, в яких котики – найкращі друзі, зі своєї, на 50 гривень збільшеної, пенсії, звісно, «зможуть» заплатити 170 гривень. Чому ні? Гроші ж у них зайві. Після купівлі червоної ікри – одразу бігцем податок на котиків сплачувати. 50 відсотків котиків після введення цього маразму опиняться на подвір’ї. От і весь закон!

Natali Natali:

– Тварюки! Ми ще не Німеччина, і пенсія у нас не 2000 євро. Багато людей рятують нещасних бездомних тваринок, діляться останнім з ними. Ви що робите, нелюди! Чи хтось із вас боїться Бога? Все на волонтерах! Як і армія. Сидите там, жирні пики, з жиру казитися. Бажаю вам стати бідняками, жити на одну пенсію, бути безпритульною твариною!

Анастасія Лаврів:

– Підтримую. Заводячи домашню тварину, потрібно думати, що її треба годувати, вигулювати, лікувати тощо. Тварина – це член сім’ї та велика відповідальність, а не забаганка, яка набридла і її викинули на вулицю без жодних докорів сумління. Я вже неодноразово відбирала у людей то щенят, то котів, яких вони йшли топити!

Любов Нестерак:

– Цікаво, як коти мають носити ці нашийники з номерами? У квартирі – так, а в селі коти бігають всюди, можуть зачепитися і повіситися на тому ошийнику. І ось ще – штраф за розведення безпритульних тварин «на дому» (від 5,1 до 20,4 тис. грн), за відмову від стерилізації тварини (від 3,4 до 20,4 тис. грн). Моїй киці вже 9 років, наркоз може і не пережити. І взагалі, ми такими шаленими темпами «йдемо» в Європу з нашою квартплатою, штрафами, податками. А може, для початку треба підняти зарплати?

Tetiana Iastrubchak:

– В Україні цей закон лише хочуть запровадити, а в інших країнах він давно існує. Нам також треба навести лад як із безпритульними тваринами, так і з домашніми улюбленцями. Ми до цього довго будемо йти, але я радію, що ми робимо перші кроки.

Olga Sayko:

– Доведеться собак і котів звозити до депутата, який запропонував цей закон. Нехай утримує їх на свою зарплатню. Зареєструє і потім погодує, вигуляє і збере какашки, щоб не платити штраф. Там у вас все добре з головою?

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

На цю тему читайте також ТУТ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *