Дональд Трамп святкує день народження. Президенту США – 71 рік

14 червня господарю Білого дому Дональду Трампу виповнюється 71 рік. Скандальний мільярдер, а нині не менш скандальний 45-й президент США народився у Нью-Йорку в родині бізнесмена Фреда Трампа, який заробив капітал на торгівлі нерухомістю. Дональд успадкував бізнес батька і примножив його. Зараз його статки оцінюються в $4 млрд.

Трамп був одружений тричі (Івана Зельничкова, Марла Мейплз і Меланія Кнавс), має п’ятьох дітей і сімох онуків. Його нинішня дружина Меланія Трамп – колишня топ-модель зі Словенії, від неї він має сина Беррона.

Дональд Трамп неодноразово грав самого себе в телесеріалах та художніх фільмах, наприклад, “Один вдома 2”, “Няня”, “Принц із Беверлі-Гіллз”, “Дні нашого життя”, “Маленькі негідники”, “Кандидат”. Він також брав участь у численних телешоу.

Президентську кар’єру Трампа не можна назвати дуже успішною. Почалася вона з масових народних протестів проти його обрання, практично всі його ініціативи блокує Конгрес, Трампа фактично в обличчя називають “проектом Росії”. Трамп робить ставку на свою програму зростання національного виробництва “Купуй американське, наймай американців” (“buy American, hire Americans”), однак ефект від неї поки не дуже відчутний.

На зовнішньополітичній арені Трамп відзначився як рішучий, але не досить послідовний політик. В його активі – ракетний удар по урядовим військам в Сирії, відверті погрози КНДР воєнною операцією за ядерну програму і неоднозначна перша закордонна подорож. Україна аж ніяк не є пріоритетом його діяльності, Трамп значно урізвав фінансову допомогу для Києва.

До речі, Дональд Трамп володіє титулом найстаршого за віком президента США.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × five =