День народження першої леді США (+фото)

Колишній фотомоделі зі Словенії, дружині мільярдера і 45-го президента США Меланії Трамп 26 квітня виповнюється 47 років. Незважаючи на вік, у найближчі 4 роки її фото прикрашатимуть всі провідні глянцеві видання про моду, а вона впевнено буде лідирувати у світовому рейтингу найвродливіших “Перших леді”.

Свою кар’єру фотомоделі Меланія Кнавс (її дівоче прізвище) почала у 16 років. Її фотографії друкували на своїх обкладинках Vogue, Harper’s Bazaar, Ocean Drive, In Style, New York Magazine, Avenue, Allure, Vanity Fair, Self, Glamour, Elle, GQ і Sports Illustrated Swimsuit Issue. Знімалася “топлес”, напівголою та у стилі “ню”.

У 1998 році Меланія познайомилася з Дональдом Трампом, а одружилися вони в 2005-м. Весільна сукня нареченої від Christian Dior коштувала $200 тисяч. Через рік у пари народився син – Беррон Вільям Трамп. Він став п’ятою дитиною мільярдера. Того ж року Меланія стала громадянкою США.

Під час президентської виборчої кампанії у США британське видання The Daily Mail звинуватило Маланію Трамп у тому, що вона у юності займалася ескортом та проституцією. Меланія подала в суд, вимагаючи відшкодування моральної шкоди в розмірі 150 млн.

Вона обіцяла, що якщо стане “першою леді Америки”, присвятить себе захисту прав жінок і дітей.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + seven =