Петро Порошенко вирушає до США на Генасамблею ООН

Візит триватиме до 27 вересня, передає «Український репортер» із посиланням на офіційне інтернет-представництво голови держави.

Петро Порошенко виступить із промовою на загальних дебатах 73-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, візьме участь у саміті миротворчості ООН, проведе низку двосторонніх зустрічей із лідерами країн світу.

Окрему увагу буде приділено поглибленню українсько-американських відносин у торговельно-економічній та інвестиційній сферах. З цією метою президент проведе зустріч із представниками ділових кіл США. Окрім того, він зустрінеться з лідерами української громади та керівниками єврейських організацій Америки.

Перед заокеанським візитом Петро Порошенко наголосив, що Україна прагне справжньої миротворчої місії ООН на Донбасі. Вона має передбачати розташування міжнародних контингентів по всій зоні ведення бойових дій як передумову для припинення вогню, забезпечення політичного процесу і проведення вільних місцевих виборів, написав президент у Фейсбуку.

«Натомість Путін пропонує щось на кшталт місії супроводу міжнародних спостерігачів. Це – дещо зовсім інше. Путіну важливо зберегти присутність в Україні російських військ, що він офіційно заперечує. І, аби російський кордон залишався відкритим для можливості відправки підкріплення. Така місія є просто замилюванням очей», – переконаний Петро Порошенко.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =