Павло Клімкін: «На Закарпатті замало України»

Про це міністр закордонних справ заявив каналу ТСН, коментуючи ситуацію з видачею угорських паспортів українцям консульством Угорщини в Береговому, передає «Український репортер».

«Роздача громадянства заборонена Віденською конвенцією про консульські зносини. Це виклик нашій національній безпеці», – зазначив Павло Клімкін.

Він змалював ситуацію: «Як вам у Береговому годинник із угорським часом, середньоєвропейським? А школярі, які у принципі розуміють «Доброго ранку», і більше нічого не зрозуміють? Насправді на Закарпатті реально замало України. Тому має бути Україна, а потім все інше».

«Це заклик до порушення нашого законодавства і маніпуляція. Ми ніколи не дозволяли угорцям цього на нашій території робити, але питання в тому, що ми маємо бути присутні там. Ми маємо провадити політику стосовно наших українських громадян угорського походження, а коли Угорщина підтримує тільки 22 тисячі місцевих підприємців, а це майже кожний п’ятий, тоді виникає питання – а що ми зробили з точки зору послідовної політики?» – резюмував керівник МЗС.

Фото fraza.ua

На цю тему також читайте: 

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 1 =