Олексій Мочанов: військова форма не пасує президенту Порошенку

Чи варто керівникам країни час од часу одягати військовий однострій? Чому досі в нормативних документах не зафіксовано, які погони мають бути на плечах Верховного головнокомандувача, військові берети яких кольорів він може носити, які емблеми можуть бути на його мундирі? Певно, ці питання виникають у багатьох українців, коли вони бачать Президента України у військовій формі.

Відомому блогеру, громадському діячеві, принциповому Олексію Мочанову захотілося висловитися з цього приводу на своїй сторінці у Фейсбуку.https://www.facebook.com/profile.php?id=100007147896983

Хоча тема його допису стосується благородного звільнення з полону українських воїнів, Олексій справедливо зачіпає оголений нерв, розмірковуючи про те, як після звільнення з полону склалася доля кількох колишніх, добре відомих наших воїнів, показує своє ставлення до такого явища, як піар, флеш-моби “на підтримку”… Зачепив тему й однострою президента:

“…Если ты политик и пришёл в армию в пиджаке – вот и продолжай ходить в пиджаке.
Можно в войска и на позиции – без галстука. Или в джинсах, куртке и водолазке.
Зачем – военное???!!! Да ещё и неуставное, как у дембелей советского периода, с визеруночками, канителью, вышивкой и «потёмкинскими» погонами?

Пётр Алексеевич, Вам нужно призывать в советники не тех, кому Вы будете рассказывать, что им делать. А тех, кто Вам расскажет, что Вам делать, предупредит о последствиях принимаемых решений и шагов, возможно, будет некомфортен и неудобен, но полезен для страны. А не для Вас лично, Вашего эго, гордыни и Вашего «женсовета третьего тысячелетия». Жаль, что об этом приходится писать публично”.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 9 =