Нардеп закликає заставити центр Києва пам’ятниками з кізяку (+відео)

«Якщо вони так ставляться до народу і його конституційних прав, то ми їх, за народним висловом, з лайном змішаємо – бо на інше вони не заслуговують».

Так народний депутат Аркадій Корнацький (БПП) зреагував у Фейсбуку на відмову Мін’юсту зареєструвати партію «Рух вільних селян».

Він пояснив ситуацію: «1 серпня селяни й фермери, що 27 січня 2018 року заснували політичну партію «Рух вільних селян», у зв’язку із незаконною відмовою в державній реєстрації партії, провели під Мін’юстом попереджувальну акцію протесту.

Міністрові Петренку принесли великого хабара в «селянській валюті» – двадцять мішків перегною, – і дали два тижні на розгляд скарги, скасування незаконного рішення про відмову в державній реєстрації партії та її реєстрацію. Термін спливає 15 серпня, будь-яких дій із припинення свавілля немає».

Нардеп та його прибічники не збираються припиняти протест. Навпаки, вони мають намір посилювати свої акції.

«У відповідь на свавілля влади селяни приступають до виготовлення серії пам’ятників із кізяку. Дуже високоякісного, переважно коров’ячого та кінського, з невеликим домішком свинячого – для аромату», – анонсує Корнацький.

За його словами, перший такий «пам’ятник» призначатиметься міністрові юстиції Павлу Петренку.

«Кізякові монументи можновладцям, які плюють на Конституцію, доречно буде встановлювати на Площі Конституції. Приберемо, коли Основний Закон поважатимуть», – попереджає представник президентської фракції.

І застерігає: «Якщо вищі можновладці нас і тепер не почують, почнемо акцію «Ні дня без пам’ятника гнобителям народу!» – «лайнопам’ятник» отримає кожен із них».

рух вільних селян

Представники "Руху вільних селян" привезли міністру Петренку "хабар" з села. Мішки з перегноєм – то і єдина справжня сільська "валюта" і, водночас, ілюстрація того, як виглядає робота українських корумпованих чиновників

Опубліковано Аркадій Корнацький Четвер, 2 серпня 2018 р.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + nineteen =