На австрійському весіллі хор Путіна співав українську пісню “Розпрягайте, хлопці, коней”

Світ обговорює візит президента Московії Путіна до Берліна, де він провів переговори з канцлером Ангелою Меркель. Серед питань було і українське, зокрема, як інформують іноземні медіа, це – теми миротворчої місії ООН на Донбасі, газовий транзит з Росії територією України. 

Поки що Німеччина, судячи з коментарів незалежних політологів, висловлює лише стурбованість і не запроваджує додаткові, жорсткіші санкції щодо російського агресора.

В полі зору ЗМІ – також нещодавній приїзд Путіна на весілля очільниці МЗС Австрії Карін Кнайсль, яка вийшла замуж за бізнесмена Вольфганга Майлінгера. Сюди російський диктатор прибув по дорозі в Берлін. І не один. Він привіз із собою Кубанський козачий хор, який підспівував і підтанцьовував разом з Путіним на забаві ситої австрійської еліти.

До речі, згодом опозиційні австрійські політики розкритикують отаку, більш ніж дивну, “дипломатію” австрійських керівників. Диктатор окуповує чужі землі, сіє смерть, катує в тюрмах українців, а йому аплодують…

ЗМІ пишуть, що молодята, як і усі сановні гості, були у захваті від Кубанського козачого хору, особливо від пісні “Розпрягайте, хлопці, коней”.

Тільки ось придворні “козаки” забули на повен голос усім на весіллі сказати, що пісня – українська, народна.  І що частина території України сьогодні окупована москалями.

Директор хору Анатолій Ареф’ев в московській пресі дуже тішився: “Очень всем понравилась “Роспрягайтэ, хлопци, конэй”…

А чому ж і ні?! Чудова українська пісня! Утім, наші співаки її набагато краще виконують ніж путінський придворний хор. В Австрії війни нема, її землі не шматує загарбник, тамтешнім чиновникам можна й поспівати із заїжджим диктатором…

Фото: REUTERS/Roland Schlager

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 4 =