На акції протесту заявили: «Ні!» виборам за законом Януковича (+відео)

Представники опозиційних рухів разом з патріотичною громадськістю сьогодні прийшли на площу біля Верховної Ради України, щоб висловити протест проти прийняття виборчого закону за правилами Януковича.

Вони вважають, що лише парламентські вибори на пропорційній основі з відкритими списками можуть змінити політичний ландшафт України на користь людини, а не олігархату.

«Пропонуємо парламенту виконати свої передвиборчі обіцянки та встановити нові правила виборів», – заявив народний депутат України Єгор Соболєв.

«Змінюються обличчя у владі, але влада залишається в руках олігархів, які захопили її в кінці 1990-х років і не відпустять, поки народ не дотисне. Два народних повстання похитали цю скалу. Революція Гідності підняла людей, показала силу, зробила людей сильнішими і зрілішими. Але влада залишилася в тих самих руках. Тому так потрібен новий закон про вибори та Антикорупційний суд», вважає народний депутат Олег Березюк.

«Люди повинні знати, за кого вони голосують, хто насправді буде захищати їхні інтереси, хто є відповідальним перед ними», -стверджує Рух Нових Сил.

Відео “Українського репортера“: https://www.facebook.com/ukrreporter/videos/987780841396491/

Фото із сайту “УП”

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 8 =