Микола Катеринчук: «Україна стала заручницею старої виборчої системи» (+відео)

Лідер Європейської партії України Микола Катеринчук вважає, що в Україні вибори перетворились на змагання адміністративних, кримінальних і грошових ресурсів, відтак ми обираємо не кращих з кращих, а – гірших, зате багатих.

Про це політик заявив під час акції протесту біля Верховної Ради України 17 травня. Представники різних політичних рухів прийшли сюди з гаслом: «Ні!» виборам за законом Януковича».

Виборчу систему імені Януковича – на звалище

Лідер Європейської партії України Микола Катеринчук вважає, що в Україні вибори перетворились на змагання адміністративних, кримінальних і грошових ресурсів, відтак ми обираємо не кращих з кращих, а – гірших, зате багатих. Про це політик заявив під час акції протесту біля Верховної Ради України 17 травня. Представники різних політичних рухів.На цю тему читайте також ttp://ukrreporter.com.ua/politic/na-aktsiyi-protestu-zayavyly-ni-vyboram-za-zakonom-yanukovycha.html

Опубліковано Український репортер П'ятниця, 18 травня 2018 р.

«Чому ми сьогодні під Верховною Радою? Бо ці народні депутати обіцяли, що будуть боротись проти чинної системи, але вони так само не живуть як звичайні люди, ментально вони живуть десь на Мальдівах та Сейшелах. Ця система вигідна їм. Вона вигідна, бо можна стріляти із вогнепальної зброї у звичайних людей, можна скуповувати голоси на мажоритарних виборах. Вони знають, що половину грошей можна пустити на рекламу на телебаченні, аби зомбувати людей за два місяці до виборів та виграти їх. Ця система вигідна, бо якщо є проблеми із НАБУ – не біда, нардеп має свого кишенькового суддю, який вирішить проблеми.

Тому наше завдання – тиснути, лише тиск може примусити цю Верховну Раду щось змінити», – переконаний Єгор Фірсов з політсили «Альтернатива», яка об’єднала свої зусилля з «Громадянською позицією» Анатолія Гриценка.

Виборчий закон періоду Януковича пора викинути на звалище історії, звучало із вуст мітингувальників. Бо він – в інтересах олігархів, яких, на думку Миколи Катеринчук, не здолати, якщо не зламати гнилу виборчу систему, завдяки якій купують усіх – від ЦВК до простих виборців. На жаль, країна стала заручницею цієї системи.

Демократичні сили вважають, що лише парламентські вибори на пропорційній основі з відкритими списками можуть змінити політичний ландшафт України на користь людини, а не олігархату.

На фото: 17 травня. Площа Конституції, Київ. Протест проти виборчої системи Януковича
Фото “Українського репортера”

На цю тему читайте також:

http://ukrreporter.com.ua/politic/na-aktsiyi-protestu-zayavyly-ni-vyboram-za-zakonom-yanukovycha.html

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 2 =