Москаль звинуватив МВС у незаконному прослуховуванні закарпатських чиновників (+відео)

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль звинуватив Міністерство внутрішніх справ України у провокаціях і встановленні прослуховуючих пристроїв у кабінетах закарпатських чиновників.

“Замість того, щоб боротися зі злочинністю, “економічний” підрозділ МВС, який підпорядковується напряму Києву, займається відвертими провокаціями. У березні й квітні на Закарпатті були виявлені неодноразові факти встановлення підслуховуючих пристроїв у кабінетах керівників різних структур, у тому числі контролюючих. Мова тільки про ті випадки, що стали відомими широкому загалу. “Жучки” встановлювалися неофіційно, тобто незаконно, і їх мета – не боротьба з криміналітетом, а шантаж із метою заробітку”, – пише Москаль на своєму офіційному сайті.

За його словами, обласна рада на початку квітня більшістю голосів прийняла звернення до міністра МВС із проханням направити на Закарпаття представників центрального апарату МВС для службової перевірки фактів встановлення “жучків”.

“Неофіційно закуплену в Китаї спецапаратуру так звані правоохоронці встановлюють грубо і непрофесійно, у результаті це стає відомим широкому загалу. Реакції з боку МВС на звернення обласної ради поки немає, тому подібні провокації будуть тривати й далі… Як колишньому оперативнику, мені сумно спостерігати за деградацією правоохоронної системи”, – пише голова Закарпатської ОДА.

Історія від Москаля має продовження. Пресм-служба Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області повідомляє, що невідомі особи у ніч на 24 травня проникли до кабінету голови суду Віктора Данка та встановили “жучки”.

“Переглянувши відео з камер внутрішнього спостереження установи, оснащених функцією нічного бачення, вдалося встановити наступне. В неробочий час, приблизно опівночі, двоє осіб в масках, зайшли до приміщення установи. По ходу слідування невідомих осіб до кабінету очільника суду, останні закривали камери відеоспостереження спеціальним механізмом.

Припускаємо, що проникнення осіб відбулося за попередньою змовою з Нацгвардійцями, на яких покладено обов’язок цілодобової охорони суду. До слова, слідів злому не виявлено”, – повідомляє прес-служба.

Коли очільник суду Віктор Данко дізнався про нічний візит непроханих гостей, звернувся до правоохоронців. Слідчо-оперативна група виявила в його робочому кабінеті “прослушку”, вмонтовану в розетку.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 8 =