Місцеві вибори в Грузії. Програш Саакашвілі та Каха Каладзе – мер Тбілісі

Центральна виборча комісія Грузії підбила остаточні результати місцевих виборів, які відбулися в суботу, 21 жовтня. Мером Тбілісі став відомий у минулому футболіст, екс-гравець київського “Динамо” та “Мілану”, колишній міністр енергетики Грузії Каха Каладзе. Він є членом правлячої партії “Грузинська мрія”, заснованої мільярдером Бідзіною Іванішвілі. За Каладзе віддали голоси понад 51% виборців.

До міськради Тбілісі (сакребуло) пройшли чотири партії. Більшість (53%) отримала провладна “Грузинська мрія”. 17% завоював “Єдиний національний рух“, лідером якого є колишній президент Грузії й екс-голова Одеської ОДА, а нині апатрид і лідер української партіїРух нових сил” Міхеіл Саакашвілі. Приблизно такий же результат у партії Саакашвілі по Грузії загалом.

Мером в Батумі також став представник правлячої партії Лаша Комахідзе. Кандидат від Саакашвілі Леван Антадзе був другим. У місті Кутаїсі у Саакашвілі є шанс у другому турі, адже кандидат від правлячої партії трохи не добирає до необхідних 50%. У Григола Вашадзе, який представляє “Єдиний національний рух” Саакашвілі, – 27%. У містах Поті та Руставі кандидати від Саакашвілі також програють.

Нагадаємо, що Грузія вимагає від України видати Саакашвілі, проти якого на батьківщині порушено низку кримінальних справ. Більше про це можна прочитати тут

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =