Лукашенко заявив про затримання українських бойовиків, які готували “провокацію зі зброєю”

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в країні затримали кілька десятків бойовиків, які готували “провокацію зі зброєю”.

За його словами, бойовики тренувалися зі зброєю в таборах, один з яких був розташований у районі Бобруйська і Осиповичей, а решта – в Україні. Лукашенко заявив, що “на мою думку, у Литві та Польщі” також були табори.

За словами білоруського президента, фінансування цієї діяльності велося з-за кордону.
“Гроші йшли через Польщу і Литву до нас. Ми буквально в ці години затримали пару десятків бойовиків, які готували провокацію зі зброєю”, – повідомив він і пообіцяв найближчим часом надати більш широку інформацію.

За словами Лукашенка, про підготовку провокації повідомила білоруска, яка мешкає на території Євросоюзу. Жінка прийшла в посольство і написала лист-попередження, що готується провокація.

“Ми почали розбиратися. І дійсно вийшли на дуже цікаві речі”, – сказав він.

За словами президента Білорусі, “тепер належить детально розібратися, звідки надходили гроші, хто займався підготовкою, з яких країн приїхали відповідні люди”.

Як повідомляв “Український репортер” вчора, у ніч на 20 березня білоруські прикордонники затримали автомобіль з вибухівкою і зброєю, який нібито “прорвався” з України через пункт пропуску “Олександрівка”. Сьогодні Слідчий комітет Білорусі оприлюднив світлини авто порушників.

Через інцидент Білорусь посилила заходи безпеки у пунктах пропуску з Україною. Водночас Держприкордонслужба України спростовує, що автомобіль зі зброєю та вибухівкою прорвався з нашого боку кордону.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 9 =