КНДР визнала анексію Криму Росією 

У Північній Кореї випустили новий політичний атлас, де український Крим забарвлений у російські кольори. Про це повідомляє посольство Росії в КНДР.

“Видавництво “Наукова енциклопедія” (КНДР) випустило новий політичний Атлас Світу. Звернули увагу на те, що півострів Крим (стор. 240-242) пофарбований у російські кольори. Як нам пояснили в МЗС КНДР, Республіка поважає результати референдуму, що відбувся в Криму, вважає його результати легітимними і такими, що повністю відповідають міжнародно-правовим нормам”, – йдеться у повідомленні.

Крим на карті КНДР

Варто сказати, що КНДР офіційно висловила свою позицію з цього питання 2014 року під час голосування в Генасамблеї ООН по резолюції щодо територіальної цілісності України, яка називає Росію агресором. Тоді, крім КНДР, цей документ не підтримали ще 9 країн: Вірменія, Білорусь, Болівія, Куба, Нікарагуа, Судан, Сирія, Венесуела та Зімбабве.

Офіційно ж приєднання Криму до РФ визнали шість країн: Афганістан, Венесуела, Куба, Нікарагуа, КНДР, Сирія, а також самопроголошена Абхазія.

Нагадаємо, що Крим був анексований Росією в 2014 році після Революції Гідності. Для легітимізацї анексії РФ провела псевдореферендум. Україна і міжнародне співтовариство заперечують його законність і не визнають півострів територією Росії. У відповідь на порушення суверенітету і територіальної цілісності України, США, ЄС і деякі країни запровадили санкції проти Росії.

Більше з цього питання читайте тут

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 3 =