Іванна Климпуш-Цинцадзе назвала факт викреслення її зі списку учасників саміту саботажем

Віцепрем’єрку з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе не пустили на саміт Україна-ЄС, який проходить сьогодні у Києві.

Про це вона заявила на своїй сторінці у Фейсбуку.

Климпуш-Цинцадзе не подали у переліку учасників зустрічі попри те, що саме вона відповідає за цю тематику, і Євросоюз очікував її участі.

За даними джерел, ще сьогодні розглядалася можливість участі Климпуш-Цинцадзе у саміті. Але коли віцепрем’єрка прийшла до Маріїнського палацу, їй відмовили у вході.

Міжурядові договори на зустрічі буде підписувати перший віцепрем’єр і міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Нагадаємо, щорічний саміт розпочав свою роботу в Києві сьогодні, в Маріїнському палаці. Піготовкою змістовної частини саміту, порядку денного, проекту підсумкової декларації саміту займалися Ivanna Klympush-Tsintsadze та Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Пізніше Климпуш-Цинцадзе звинуватила прем’єра Гройсмана у тому, що він викреслив її з учасників зустрічі.

“Прем’єр ухвалив рішення виключити мене з делегації, бо у попередніх списках я була, а команда нового президента стала заручником тих інтриг, які веде очільник уряду”, – заявила журналістам Климпуш-Цинцадзе.

Очільниці урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції на саміті також немає.

“Там відсутні ті представники уряду, хто опікувався тематикою євроінтеграції та знається на питаннях, які там обговорюються”, – додала Климпуш-Цинцадзе.

“Я бачила здивоване обличчя Гана (єврокомісар питань розширення та політики добросусідства – ЄП), але що поробиш, делегації вже зайшли”, – сказала віцепрем’єрка.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × one =