Викрадення російського бізнесмена організовував начальник Обухівського райвідділу поліції (оновлюється +відео)

Прокуратура і СБУ затримали банду, до якої входив начальник райвідділу поліції на Київщині, яка за винагороду намагалась викрасти колишнього громадянина Росії і вивезти його до Росії. Через переслідування владою росіянин переїхав до України і займається тут виробничим бізнесом.

Як повідомила СБУ, колишній бізнес-партнер комерсанта разом з двома спільниками вирішили вивезти його до Росії для того, щоб вибити начебто існуючий борг у $17 млн.

Бізнесмен проживав на Київщині, тож замовники почали шукати організатора викрадення. Ним погодився стати начальник одного з райвідділів поліції. Як повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган, – начальник Обухівського райвідділу Національної поліції. Ним начебто є Денис Ярославський.

Через свої контакти у кримінальних колах “перевертень в погонах” підшукав виконавця, що взявся вивезти бізнесмена до Росії за $300 000.

Він також запропонував замовникам викрадення інший варіант: начебто можна вирішити питання через керівництво СБУ. Мовляв, голова СБУ особисто за винагороду забезпечить відкриття проти бізнесмена кримінального провадження з подальшим арештом.

Таким чином, “вибивати” гроші з комерсанта можна в Україні, або екстрадувати до Росії, де його б “трусили” замовники.

Оперативники спецслужби затримали поліцейського та виконавця злочину в елітному ресторані під Києвом під час отримання від посередника $100 000. Одночасно у столиці правоохоронці “взяли” замовника викрадення.

Rost

Журналіст “Українського репортера”