У Новій Каховці зловили маніяка, який упродовж одного дня зґвалтував трьох жінок

Пізно ввечері 18 січня у Новій Каховці на Херсонщині поліція затримала чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні трьох жінок. Причому наругу над жінками він вчинив упродовж одного ранку. 

Вчора до Новокаховського відділу поліції звернулися троє жінок. Всі вони розповідали одне й те саме: вранці (з 5:00 до 6:45) на вулиці на них напав чоловік і, застосовуючи фізичну силу, зґвалтував. В останньої жертви зловмисник також відібрав гроші і золотий ланцюжок. Прикмети збоченця співпадали, крім того, напади відбулися недалеко один від одного: на вул. Заводській біля кафе “Черемшина”, біля зупинки громадського транспорту на розі вул. Букіна та Першотравневої, на пустирі біля кафе “Роджер”.

На пошуки серійного ґвалтівника поліція кинула всі сили. Насамперед почали перевіряти осіб, які раніше притягалися до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини. Підозра впала на 22-річного жителя Бериславського району Романа Луцана, який нещодавно відсидів за пограбування і зґвалтування.

У Новій Каховці зловили маніяка, який впродовж одного дня зґвалтував трьох жінок

Ввечері його затримали у Бериславі. Під час проведення слідчих дій жертви впізнали насильника. Водночас золотий ланцюжок, який він зірвав у однієї з жінок, знайти так і не вдалося. Поліцейські повідомляють, що затриманий у відділку поводився неадекватно, учинив істерику і плакав. Чи визнав він свою провину – не повідомляється.

У Новій Каховці зловили маніяка, який впродовж одного дня зґвалтував трьох жінок

Після проведення роозслідування нелюда судитимуть за зґвалтування” (ст. 152 ККУ) і пограбування (ст. 186).

Rost

Журналіст “Українського репортера”