У лікарні Івано-Франківська помер бізнесмен Ігор Гербін, розстріляний 31 липня

У лікарні Івано-Франківська помер місцевий бізнесмен Ігор Гербін, він же “Червонець”, на якого скоїли замах 31 липня в центрі міста. Повідомляється, що потерпілий переніс кілька операцій, але лікарям не вдалося його врятувати, і 9 серпня він пішов з життя. Сьогодні відбудеться його похорон.

Нагадаємо, 31 липня, коли підприємець сідав у свій автомобіль Audi на вулиці Шеремети, де розташований його магазин “Тканини”, його розстріляли з пістолета. Гербін отримав поранення тулуба і передпліччя, на місці замаху поліція знайшла 7 гільз.

Нападник приїхав і поїхав на автомобілі Opel з номерами іноземної реєстрації. Його зафіксували камери спостереження. Кілером виявився Михайло Дерещук, відомий під прізвиськом “Дира”. Безробітний чоловік 1986 року народження в 2015 році балотувався до Івано-Франківської міської ради від партії “Патріот”.

Стрільця затримали, він перебуває під вартою на час слідства.

Відомо, що це не перший замах на Ігоря Гербіна. У листопаді 2015 року в нього стріляли в Івано-Франківську. Тоді він отримав кулю в стегно, втратив багато крові, але вижив.

Rost

Журналіст “Українського репортера”