У Канаді задушили мільярдера і його дружину. Вбивця не залишив жодних слідів

15 грудня канадські ЗМІ повідомили про смерть мільярдера Баррі Шермана і його дружини Хані. Їхні тіла знайшли в їхньому маєтку в Торонто – обох задушили мотузкою, а тіла повісили на перилах басейну в підвалі будинку. Поліція не знайшла слідів злому чи жодних підозрілих улік і заявила, що смерть видається їм “підозрілою”, однак доказів, що багатіїв убили, немає.

Версію слідчих, що Баррі Шерман вбив свою дружину, а потім наклав на себе руки, рішуче відкинула родина мільярдера. Четверо дітей Шерманів випустили заяву, де йдеться, що ані вони, ані друзі, ані колеги загиблих не вірять у цю версію і закликають шукати вбивць.

У Канаді задушили мільярдера і його дружину

Загадкова смерть подружжя мільярдерів викликала національний резонанс, адже 75-річний Баррі Шерман (нащадок єврейських біженців від нацистів) був одним з найбагатших людей у Канаді. Він посідав 15-е місце у списку місцевих багатіїв з капіталом $3,7 мільярда. Шерман був одним із засновників великої фармацевтичної компанії Apotex і очолював її раду директорів. Apotex продає ліки в 115 країн світу, її щорічний прибуток – $1,6 мільярда.

У Канаді задушили мільярдера і його дружину

Через Apotex Баррі Шерман був втягнутий у низку судових розглядів на мільярди доларів. Крім того, він більше десяти років судився зі своїми племінниками, які вимагали частку активів Apotex. У вересні 2017 року Верховний суд провінції Онтаріо відхилив їхній позов.

У Канаді Баррі і Хані Шерманів знали не лише як мільярдерів, а й філантропів. Подружжя робило великі пожертви лікарням, університетам і благодійним організаціям. Також Шерман був одним зі спонсорів Ліберальної партії Канади, яку очолює прем’єр-міністр у “веселих шкарпетках” Джастін Трюдо.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − two =