У Харкові бандит «узяв» пошту. Тепер сяде на 15 років

Знову говорять про Харків. 30 грудня о 14.40 місцева поліція зафіксувала надзвичайну подію – напад бандита на відділення «Укрпошти», що на вулиці Шевченка. Злочинець захопив заручників.

Спочатку до пошти увійшов чоловік, він був у масці. Намагався пограбувати відділення. Однак одна із працівниць зуміла подати звістку своєму чоловікові. А вже той зателефонував до поліції.
Бандит забарикадувався у приміщенні, де перебували дев’ятеро дорослих та двоє дітей.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян написав на своїй сторінці у Фейсбуку:

«Після обіду отримали погану звістку з Харкова. Захоплено заручників у відділенні «Укрпошти», в тому числі жінок і дітей.

Невідома особа, погрожуючи підірвати все і всіх, забарикадувалася в приміщенні. Після тривалих переговорів вдалося звільнити частину людей.

Далі встановили саму особу терориста, якому тепер загрожує 15-літнє ув’язнення. Зловмисника затримано.
Хочу щиро подякувати Нацполіції і СБУ, які миттєво відреагували, завдяки їхнім професійним діям операція з ліквідації загрози пройшла без жертв…

Окрему вдячність хочу висловити співробітникам відділення Укрпошти. Вони не лише поводилися гідно, але навіть у найскладніші хвилини – ми бачили в системі – начальник відділення продовжує працювати, закривати операції.

Керівництво «Укрпошти»… оперативно зв’язалося з родинами тих співробітників, яких захопили, постійно було з ними на зв’язку.

Попросив, щоб їм оголосили офіційну подяку та виплатили підвищену премію, а якщо необхідно, надали відповідну реабілітаційну допомогу.

Нас не зламати нікому!»

Голова Національної поліції України Сергій Князєв:

«Внаслідок переговорів поліції зі зловмисником, який у Харкові в приміщенні відділення «Укрпошти» взяв у заручники людей, вдалося звільнити п’ятьох громадян: двох дітей 11 і 13 років, а також трьох жінок».

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + nine =