Телеканал “ZIK” і Димінський заявили про спробу рейдерства з боку Адміністрації Президента

Причиною останніх подій навколо розслідування смертельної ДТП на Львівщині за участю автомобіля з кортежу інвестора телеканалу “ZIK” Петра Димінського, а саме вручення підозри та потенційне подання в міжнародний розшук, є відмова власника “віддати телеканал в управління на 3 роки”. Про це заявляє керівництво телеканалу “ZIK”.

“З такою пропозицією (віддати телеканал в управління на 3 роки. – Ред.) нещодавно до львівського бізнесмена, який зараз перебуває за кордоном, звернулися від імені Адміністрації Президента України народний депутат Блоку Петра Порошенка Гліб Загорій із дружиною Катериною. Саме після цієї невдалої рейдерської спроби розпочалися чергові маніпуляції громадською думкою з боку правоохоронних органів про причетність Димінського до ДТП”, – йдеться в заяві “ZIK“.

“Ці події жодним чином не вплинуть на нашу позицію та редакційну політику телеканалу. Ми неодмінно звертатимемося за підтримкою та захистом до міжнародних інституцій, які стоять на сторожі свободи слова”, – наголошує генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.

Нагадаємо, 12 грудня поліція повідомила про підозру львівському бізнесмену Петру Димінському (власник ФК “Карпати” і телеканалу ZIK) у скоєнні смертельної ДТП на Львівщині, в якій загинула 26-річна жінка. Водночас суд задовольнив клопотання Генпрокуратури і дозволив затримати Димінського та доставити його до суду для обрання запобіжного заходу – тримання під вартою.

Більше про ці обставини трагедії на Львівщині читайте тут

Rost

Журналіст “Українського репортера”