Суд над Юрієм Прилипком знову не відбувся

Судять Гостомельського селищного голову Юрія Прилипка. Але парадокс — В Ірпінському суді процес тривалий час не може розпочатися.

Прилипку інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), до того ж в особливо великих розмірах.

Потерпілим є Олег Петров (на його прохання прізвище змінено).

Ось що розповідав Петров у редакції “Українського репортера”:

“…Якось я приїхав до Прилипка з тим, щоб повернути борг. – А він давай мені казочки розповідати: мовляв, мої кошти інвестували в якісь проекти, що зможу на пенсії мати хороші дивіденди. Отож не треба сумувати. О, думаю, як хитро затуманює голову! Декілька разів я навідувався до нього. Було, що він скаржився на кризу, мовляв, скрутно.
Я ж розмірковував: це хто у скруті? Прилипко? Чому ж ти, пане Прилипко, багатієш — купуєш розкішні машини, твої діти збільшують свої статки? Якщо у тебе — біда, то пересідай із розкішного джипа на “Таврію”, розрахуйся з тими, кому винен… Ось так з року в рік він водив мене за ніс. А ще я дізнався, що Прилипко — не новачок в таких справах, що це… його життєве кредо… Терпець мені увірвався і я написав заяву про шахрайство…”

Правду кажуть: суд — окрема держава у державі. Чому в Ірпені ніяк не розпочнеться судовий процес над Прилипком? Наприклад, цього разу голова колегії суддів пані Шестопалова пішла у відпустку. Тим часом громадські активісти переконують, що таке затягування процесу є невипадковим. Цікаво, скільки років розглядатимуть цю справу в Ірпені?

Микола СТЕПАНЧУК

Фото Ігоря ІВАРОВСЬКОГО

На цю тему читайте також

Відеосюжет про громадські слухання в Гостомелі дивіться тут

 

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”