“Стрільця по таксистах” з охорони Яроша арештували на 2 місяці (+відео)

Охоронцю колишнього лідера “Правого сектору” і народного депутата Дмитра Яроша Михайлу Навроцькому суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів без права звільнення під заставу. Його підозрюють у вогнепальному пораненні таксиста у Кам’янському на Дніпропетровщині.

За словами адвоката підозрюваного Сергія Погосяна, він наполягатиме на самообороні Михайла Навроцького. Захист спробує довести, що злочин вчинили таксисти, які застосували проти АТОшників бити. Відповідну заяву про побиття Навроцького та його колеги Романа Малісевича вже написано в поліції.

Нагадаємо, 14 травня у місті Кам’янському на Дніпропетровщині стався конфлікт зі стріляниною, в якому брав участь охоронець колишнього очільника “Правого сектору” Дмитра Яроша Михайло Навроцький.

Конфлікт начебто почався після відмови водія таксі відповісти пасажирам на привітання “Слава Україні!” Після цього водія побили, а на допомогу колезі прибули інші таксисти, один з яких отримав вогнепальні поранення ніг. Охоронців Яроша побили і затримали. За даними поліції, у таксі сіли три пасажири, однак бив таксиста і стріляв лише один із них – Михайло Навроцький.

Rost

Журналіст “Українського репортера”