СБУ обшукує “Укргазвидобування”

Служба безпеки України проводить обшуки в офісах ПАТ “Укргазвидобування”. Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Обшуки проводяться представниками СБУ за ухвалою слідчого судді Шевченківського району Києва про вилучення комп’ютерної техніки у керівників Компанії та серверів. Представники СБУ мотивують обшуки начебто незаконним використанням програмного забезпечення, яке Компанія офіційно та легально закупила через систему Прозорро. Подібні дії можуть дестабілізувати роботу УГВ. Компанія співпрацює з представниками СБУ”, – заявили в компанії.

Нагадаємо, раніше 26 квітня в офісі інвестиційної компанії Dragon Capital СБУ також провела обшуки і вилучила техніку. У відомстві заявили, що загалом обшукують 8 компаній. Полюють на шпигунське російське програмне забезпечення з прихованими функціями негласного доступу, у тому числі до інформації з обмеженим доступом.

ПАТ “Укргазвидобування” – основна компанiя з видобування природного газу i газового конденсату в Україні. Компанія веде розробку газових, нафтогазових і нафтогазоконденсатних родовищ в Харківській, Полтавській, Сумській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській та Волинській областях.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − 4 =