Протестувальники побили нардепа Олега Барну (+відео)

Біля Верховної Ради мітингарі побили народного депутата від “Блоку Петра Порошенка” Олега Барну. Він вийшов з будівлі парламенту після вечірнього засідання і намагався пройти крізь натовп “мирних протестувальників”.

Люди почали кидати в Барну різні предмети і штовхати, нардеп отримав і кілька стусанів. Його питали, чому він не працює, і хотіли загнати назад до Ради.

Від лінчування Барну врятував Міхеіл Саакашвілі, який проходив поруч. Згодом Барну вивели з натовпу співробітники поліції.

https://youtu.be/QlFFolUbWR0Депутат Барна вийшов з Ради прямо в присутніх людей і вступив з ними в суперечку, яка, на жаль, продовжилася тим, що деякі перехожі спробували його побити. Я випадково опинився поруч і мені довелося втрутитися, щоб вивести його в безпечне місце.Я розцінюю будь-яку фізичну дію, навіть стосовно дуже нелюбимих народом депутатів, як неправильну і дуже велику помилку. Долю цих депутатів, якщо вони щось скоїли, повинен вирішити антикорупційний суд, який ми обов'язково створимо, а до цього закликаю всіх стримувати емоції та не піддаватися на провокації, щоб не нашкодити нашій спільній і дуже шляхетній справі.—Депутат Барна вышел из Рады прямо в собравшихся людей и вступил с ними в спор, который, к сожалению, продолжился тем, что некоторые прохожие попытались его избить.Я случайно оказался рядом и мне пришлось вмешаться, чтобы вывести его в безопасное место. Я расцениваю любое физическое воздействие, даже на очень нелюбимых народом депутатов, как неправильное и очень большую ошибку. Судьбу этих депутатов, если они что-то совершили, должен решить антикоррупционный суд, который мы обязательно создадим, а до этого призываю всех сдерживать эмоции и не поддаваться на провокации, дабы не навредить нашему общему и очень благородному делу.

Опубліковано Mikheil Saakashvili Вівторок, 17 жовтня 2017 р.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × two =