Поліція звільнила топ-менеджера “Укрзалізниці”, викраденого 8 місяців тому (+відео)

Поліція Києва звільнила Валерія Людмирського – начальника департаменту електропостачання “Укрзалізниці”, викраденого 8 місяців тому заради викупу в 10 млн євро. Валерій Людмирський став першим державним чиновником, який був викрадений заради викупу.

Валерія Людмирського викрали під час прогулянки з собакою 18 липня 2016 року. Бандити застрелили тварину і силою змусили чоловіка сісти в їхній автомобіль. За словами потерпілого, били його лише під час викрадення, решту часу фізичні тортури викрадачі не застосовували. Зараз він перебуває в лікарні на обстеженні, за словами лікарів, його життю і здоров’ю нічого не загрожує.

“Вчора вночі в приватному будинку в селі Фастівець на Київщині поліцейські знайшли підвальний тайник-бункер з 2 камер, обладнаний вентиляцією, освітленням, водопостачанням і каналізацією, броньованими дверима і постійним відеоспостереженням. Приміщення явно спеціально готувалося для тривалого утримання заручників. У сусідній камері вилучено автомат Калашникова, магазини для нього, пістолети іноземного виробництва, підствольний гранатомет з гранатами і кілограм тротилу”, – йдеться у повідомленні МВС.

За підозрою у скоєнні цього злочину затримали дагестанця, громадянина Росії і громадянина України. Організатора та замовника цього злочину шукають. СБУ перевіряє, чи не мають фігуранти справи відношення до ісламських терористичних груп.

Rost

Журналіст “Українського репортера”