Охоронець Яроша напав на таксиста за відмову відповісти на привітання “Слава Україні!” (+відео)

У Дніпропетровській області стався конфлікт зі стріляниною, в якому, за попередніми даними, брав участь охоронець колишнього очільника “Правого сектору” Дмитра Яроша. Як повідомляє місцеве видання “Событие“, інцидент стався 14 травня у місті Кам’янському на Дніпропетровщині. Водій таксі начебто відмовився відповісти пасажирам “Героям слава!” на привітання “Слава Україні!”

Як стверджує видання, після цього водія побили, а потім прострелили обидві ноги. На місце інциденту прибули інші таксисти, один із них також отримав вогнепальне поранення.

За даними поліції, у таксі сіли три пасажири, однак бив і стріляв у водія лише один з них. Двох учасників конфлікту затримали, один утік від правоохоронців.

У місцевому відділенні “Правого сектору” визнали, що конфлікт мав місце, однак спростували, що нападник має відношення до їхньої організації. Він є особистим охоронцем Дмитра Яроша.

“Сьогодні в місті стався інцидент, під час якого з травматичної зброї було підстрелено таксиста і затримано поліцією громадянина Малісевича Романа. Деякі ЗМІ поспішили оголосити, що даний громадянин належить до “Правого сектору”. Хочемо спростувати це твердження: Малісевич Роман не має відношення до НВР “Правий сектор”, а є особистим охоронцем Д. Яроша. Ми не знаємо причин інциденту і обставин, за яких стався конфлікт, тож не беремося судити учасників”, – йдеться у офіційній заяві “Правий сектор Дніпровщина”.

Фото “Событие”

Rost

Журналіст “Українського репортера”