На Київщині знешкодили банду, яка відбирала будинки

У Гнідині Бориспільського району Київщини озброєна банда з шести чоловік не допускала власників до будинків, які їм належать. Про таке самоправство Київському обласному управлінню Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України повідомив один із постраждалих. За його словами, невідомі люди не дозволяють йому потрапити до будинку, який йому законно належить. Водночас місцева поліція ігнорує його скарги з цього приводу.

Правоохоронці встановили, що заявник кілька років тому придбав земельну ділянку та будинок у селі Гнідин. Чоловік дозволив певний час пожити там попередньому власникові. Однак, коли обумовлений термін закінчився, старий господар відмовився залишити будинок. Натомість він покликав “тітушок”, які перешкоджали законному власникові потрапити до будинку.

Більше того, у Гнідині аналогічна ситуація сталася ще з одним власником будинку. Як і в попередньому випадку, та ж група незнайомців фактично відібрала у нього оселю.

Після санкції суду правоохоронці провели обшуки на територіях відібраних у власників будинків і  затримали шістьох учасників злочинної групи. З’ясувалося, що молодики віком 18-27 років прибули на Київщину із Сум, вони добре відомі у кримінальних колах. У них вилучили зброю та боєприпаси до неї.

Rost

Журналіст “Українського репортера”