“ДНР” оголосила торговельну блокаду Києву

Лідер терористів Донеччини Олександр Захарченко заявив, що “ДНР” оголошує блокаду Києву.

“Ми рубаємо всі зв’язки з Україною, з якою воюємо. Так, продавали вугілля, щоб отримувати гроші і платити зарплату тут. Але за рахунок того, що ми навчилися жити в блокаді, ми оголошуємо блокаду Україні”, – сказав він на сьогоднішній прес-конференції.

Водночас ватажок терористів наказав запустити новий передатчик, який підсилює сигнал теле- і радіоканалів сепаратистів. Він начебто має підсилити віщання пропагандистських ЗМІ з території окупованої Донеччини на територію вільної України.

Терористи Луганщини “торговельну блокаду” Україні поки не оголошували. Раніше джерела в “уряді” самопроголошеної “ЛНР” заявили, що зовнішнє управління на підприємствах з українською юрисдикцією на Донбасі запроваджується безстроково.

Нагадаємо, 1 березня ватажки самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” запровадили зовнішнє управління на підприємствах з українською юрисдикцією, які знаходяться на окупованій території.

Водночас СБУ перехопила розмову терориста Захарченка , з якої випливає, що найпривабливіші українські активи передадуть структурам олігарха Сергія Курченка, який втік до Росії. Дізнатися більше і послухати переговори можна тут.

Свої дії щодо де-факто націоналізації українських підприємств терористи пояснили блокадою з боку добровольців і ветеранів АТО. Вона і досі триває, водночас обіцяного урядом України переліку “критичних товарів”, які можна постачати з окупованих територій, чиновники і досі не оприлюднили.

Нагадаємо, 1 березня Кабінету Міністрів України прийняв постанову “Про порядок переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції”.

Більше про загарбання українських підприємств терористами можна почитати тут і тут.

Rost

Журналіст “Українського репортера”