Голова Фонду держмайна Білоус подав у відставку

Голова Фонду державного майна України Ігор Білоус подав у відставку. Про це він написав на своїй Фейсбук-сторінці, відповідне повідомлення розмістили і на офіційному сайті ФДМУ.

“Сьогодні я подав у відставку з посади голови Фонду держмайна України. Я віддав три роки життя, працюючи на державній службі, майже два з них – у Фонді.

Багато ідей, а головне – міжнародні стандарти приватизації – моїй команді вдалось втілити. Деякі речі ми запустили вперше за 25 років. Пишаюсь, що наша команда змогла зробити процес приватизації в Україні більш прозорим і простим. Розроблений нами законопроект дозволить остаточно перевести процес приватизації з політичної в економічну площину. Ми почали цю реформу, продовжать її інші.

А для мене прийшов час рухатись далі. Спочатку планую невелику перерву, проведу час з родиною. І невдовзі повернусь до того, чим займався до приходу на держслужбу.

З усіма знаннями і набутим досвідом своє завдання бачу в тому, щоб допомагати залучати інвестиції в Україну, сприяти її економічному розвитку” , – написав Білоус.

Нагадаємо, що Ігор Білоус прийшов на державну службу з бізнесу. Він працював у інвестиційній компанії SARSCapital, інвестиційному банку UBS, а також був головою інвестиційно-банківського управління інвесткомпанії “Ренесанс Капітал”.

Після Майдану Ігоря Білоуса призначили головою Державної фіскальної служби (1 березня 2014 р – 24 лютого 2015 р), а з 19 травня 2015 р він очолив Фонд державного майна.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × four =