Гендиректором «Укроборонпрому» призначили Павла Букіна

Президент України Петро Порошенко призначив генеральним директором Державного концерну «Укроборонпром» Павла Букіна. Він замінить на цій посаді Романа Романова, який подав у відставку. 

Представляючи Букіна, президент нагадав, що було сформовано наглядову раду концерну, яку очолив науковець Михайло Згуровський і до якої увійшов представник США Ентоні Тетер. І саме наглядова рада запропонувала кандидатуру Павла Букіна на посаду гендиректора «Укроборонпрому». Цю пропозицію підтримав і Кабінет Міністрів.

«Не бійтеся ставити питання про залучення інвестицій, в тому числі іноземних, про залучення технологій. Треба вийти з пострадянського прокрустового ложа», – порадив Букіну Порошенко і висловив сподівання, що новим керівництвом буде виконано державне оборонне замовлення, розроблено та втілено стратегію розвитку оборонного комплексу, вирішено питання корпоратизації.

Президент також подякував РНБО за ефективну координацію роботи, підготовку державного оборонного замовлення, визначення пріоритетів, напрямків роботи.

З квітня 2015 року 42-річний Павло Букін очолював ДК «Укрспецекспорт». У 2012-2013 роках був заступником гендиректора “Укроборонпрому”.

Гендиректором «Укроборонпрому» призначили Павла Букіна

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 1 =