“Дякую жителям Донеччини”. Павло Жебрівський іде у відставку

«У суботу зустрівся з Президентом України Петром Порошенком та попросив його про мою відставку. Він мою заяву прийняв, і у середу її має розглянути Кабмін», – повідомив сьогодні у Фейсбуку голова Донецької військово-цивільної адміністрації .

Підсумовуючи три роки роботи на цій посаді, Павло Жебрівський написав:

«За ці три роки Донеччина стрімко змінювалася. В області вже відкрито 12 капітально відремонтованих опорних шкіл, до 1 вересня відкриється ще 12, а до кінця 2018-го року їх буде вже 30; понад півтори сотні дрібних підприємців отримали кошти на втілення своїх бізнес-ідей в рамках проекту «Український донецький куркуль»…

Донеччина першою в Україні впровадила європейські норми моніторингу навколишнього середовища; ми будуємо за сучасними європейськими технологіями 4 полігони твердих побутових відходів».

Але головне, переконаний Жебрівський, оживає українська сутність Донеччини. Міста та вулиці повернули собі історичні назви, у коридорах та кабінетах обласної адміністрації звучить українська мова, чотири міста переклали українською всі таблички та вивіски.

«Ми розпочали величезну роботу. І сподіваюся, вона буде продовжена моїм наступником. Дякую всій своїй команді за роботу, дякую жителям Донеччини за підтримку та розуміння. Ми разом з вами всьому світу довели: Донеччина – це Україна!» – наголосив Павло Жебрівський.

Утім, залишається незрозумілим, чому саме зараз – на тлі таких успіхів – пан Жебрівський вирішив піти з посади. У розлогому дописі з переліком досягнень – жодного пояснення з цього приводу. Дивно, що керівник такого рівня не спробував (навіть про людські очі) бодай якось мотивувати своє рішення. “Президент мою заяву прийняв” – чого ж вам іще треба, так?

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 4 =