Дострокових виборів не буде – Порошенко (+відео)

Президент України Петро Порошенко вкотре заявив, що не допустить проведення дострокових парламентських чи президентських виборів. На засіданні Ради регіонального розвитку гарант сказав, що до початку планового виборчого циклу залишилося менше року, а позачасні вибори поставлять на паузу реформи в країні.

Порошенко вважає, що протестні акції під Верховною Радою не зможуть розхитати ситуацію в країні. За його словами, масовку, на яку “приходять 30-40 людей, намагаються видавати за всеукраїнську акцію”.

“Знаходяться політикани, які не просто закликають до дестабілізації та хаосу, а намагаються їх організувати. Звести нанівець всі ті позитивні зрушення, які народ буквально вистраждав за три з половиною роки випробувань.

Але я наголошую – нічогісінько в них не вийде. Як не намагаються розхитати ситуацію, вона – не хитається. По 30-40 людей – вони називають загальноукраїнською акцією протесту, навіть якщо ми з повагою до них ставимося. Народ не дає її розхитати”, – заявив Президент.

У свою чергу Генпрокурор Юрій Луценко пообіцяв довести, що протестувальників у центрі Києва фінансують з-за кордону для підготовки до “силового перевороту”.

Головним ініціатором “МіхоМайдану” він вважає екс-президета Грузії й екс-голову Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.

Луценко повідомив: Державна міграційна служба відмовила Саакашвілі у статусі біженця. Тож тепер він офіційно апатрид і дуже легко може бути депортований.

Нагадаємо, з аналогічною заявою вчора виступив і голова МВС Арсен Аваков.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × five =